Canon Camera Connect

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 57,1 MB
  • Version 2.2.20
  • Dil Türkçe
  • Firma Canon Inc.
Canon Camera Connect mobil uygulaması fotoğraf makineniz ve cep telefonunuz arasında bağlantı kuruyor.

Fotoğraf tutkunlarını oldukça mutlu edecek bir uygulama ile karşı karşıyasınız. Uygulamamız Canon şirketi tarafından geliştirilmiş olup fotoğraf tutkunlarının işine yarayacak harika bir uygulamadır. Canon Camera Connect mobil uygulaması fotoğraf makineniz ve cep telefonunuz arasında bağlantı kurmaya yarayan faydalı bir mobil uygulamadır. 

Canon Camera Connect, uyumlu Canon kameralarıyla çekilmiş görüntüleri akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize kolaylık aktarmanız için geliştirilmiş oldukça fonksiyonel bir uygulamadır. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde IOS  mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Bu uygulama, Wi-Fi ile fotoğraf makinesine bağlanarak; fotoğraf makinesindeki görüntüleri akıllı telefonunuza aktarma ve kaydetme, akıllı telefonda fotoğraf makinesinin canlı çekimini izleyerek uzaktan çekim yapma gibi özellikleri taşıyor. 

Akıllı telefondan konum bilgilerini elde edip bu bilgileri fotoğraf makinesindeki görüntülere ekleme bölümüne ekleyebilirsiniz. Bunların her biri tamamen Canon Camera Connect mobil uygulaması sayesinde gerçekleşir. Bluetooth özelliğine sahip fotoğraf makinelerinde eşleşme durumundan Wi-Fi bağlantısına geçiş yapma hakkına da sahipsiniz. Bu uygulamadan faydalanmak için fotoğraf makinenizin uyumlu olması gerekir. 

Canon Camera Connect indir
DİĞER SÜRÜMLER